Havalandırma Menfez Sistemleri

Havalandırma Menfez Sistemleri

Havalandırma Menfez Sistemleri

Menfez ve panjur havalandırma sistemleri için firmamız en kaliteli ve son teknolojik ürünleri üreterek, sizlerin hizmetine sunmaktadır. Menfez ve panjurları birçok havalandırma alanında kullanabilirsiniz.

İş yeri, bina içi, tuvalet (WC), lokanta, mutfak, restoran ve birçok yapı için kullanabileceğiniz bu ürünleri mimari yapıya uygun ve estetiği bozulmadan, ileri teknoloji malzemeler kullanarak, en uygun şekilde tasarım, kurulum ve montajını ve de fiyatını sunuyoruz.

Her türlü havalandırma sistemleri gibi panjur ve menfezleri Avrupa standartlarında kaliteli ve ileri teknoloji ile birçok yapıda, binada kullanarak müşterilerimizin memnuniyetini almış bulunmaktayız.

Ev, ofis, iş yeri ve birçok bina yapı sistemlerinde tercih edilen havalandırma ve güneşlendirme araçlarıdır. Genellikle güneşin ve rüzgârın ortama girişini önlemek ya da havayı kontrollü düzeyde girişini sağlamak için kullanılmaktadır. Oldukça sağlam malzemeden üretilmektedir.

Birçok nedenle kullanılan panjurlar nedenleri arasında en çok rüzgarlı ve fırtınalı havalı yerlerde camların korunması ve kötü niyetli insanların girişimleri önlemek amacıyla kullanılmaktadır.

Taze hava ve egzoz ağızlarında kullanılan bu ürünler; sabit ve hareketli kanat yapılarının yanında, tutma kollu olarak üretilmektedir. Panjurlar dış ortamlar için üretilmektedir. Çok yönlü ve kullanımı rahat ürünlerdir.

Menfez ve Panjur Sistemi Kurulum ve Montaj Fiyatları?

Son teknolojik ürünleri ucuza mal ederek, kaliteli hizmet sunmaktayız. Uzman ekibimiz ile hızlı kurulum yaparak, en sağlam ve en güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz.

Menfez imalatı ve panjur imalatını en kaliteli ve sağlam bir şekilde ileri teknoloji kullanarak ürettiğimizi belirtebiliriz. 20 yılı yakın havalandırma sektörü geçmişimiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

  • Ücretsiz keşif sunuyoruz.
  • Proje çizimi yapıyoruz.
  • Havalandırma ürün imalatı yapıyoruz.
  • Uzman ekibimizle kurulum ve montaj yapıyoruz.
  • Havalandırma sistemleri ile cihazların bakımlarını yapıyoruz.

Fiyatlandırma kurulum yapılacak alana göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle cihazlar ve ürünler hakkında daha detaylı bilgi ile kurulum, montaj ve en uygun fiyatları öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Ürün ve Hizmetler

Call Now ButtonHemen Ara