Baca Sistemleri

Baca Sistemleri

Baca Sistemleri

Farklı ortamlarda ortaya çıkan atık gazların dışarı atılması işlemleri çeşitli baca sistemleri ile sağlanmaktadır.

Paslanmaz Çelik Baca, Çelik Baca, Doğalgaz Kazan Bacası, Kaz-Kat Baca Sistemleri, Cidarlı Baca Sistemleri, gibi sınıflandırılan baca sistemlerinin ortaya çıkan gazın yapısı, geri dönüşüm ihtiyacı ve mekanın yapısına göre değişkenlik göstermektedir.

Paslanmaz saç baca imalatlarında tüm kritik mühendislik hesaplamaları yapılarak en yüksek performansın gösterilmesi sa­ğlanır. Havalandırma işleminde bunun yanın sıra yüksek kapasitelerde sanayi bacaları kojenarasyon bacaları, kazan bacaları vardır.

BİMM BACA sistemleri, bütün ısıtma kazan sistemleri için uygun gaz atış sistemleridir. Mükemmel çekici gücü, sızdırmaz yapısı, montaj kolaylığı, doğ­a dostu oluşu, Modern şık estetik görünüğü, asidik ortamlarda dayanıklı malzemesi, sıvı, katı ve gaz yakıtlı tüm cihazlar için tercih edilir.

 

Paslanmaz çelik bacalar Wierer aralığında estet­ini unutmadan, her özel kurulum ihtiyaçları için mükemmel çözümler sunuyor.
Do­ğru boru tipi ve baca büyüklü­ğü kazan işleyişi ve verimlili­ği önemli belirleyicisidir

Tek Cidarlı Baca Sistemi

Single tek cidarlı baca sistemleri gaz ve sıvı yakıt türleri ile çalışan ısıtma ünitelerinin atık gazlarını atmosfere iletme sistemidir. Isıtma ünitelerin spesifik bilgilerine göre Kayalar Havalandırma Sistemleri et kalınlığı artırılarak ve malzeme türü değiştirilerek katı yakıt türlerinde de kullanılmaktadır.

Çift Cidarlı Baca Sistemi

Çift cidarlı baca sistemleri gaz, sıvı ve çevreyi kirletmeyen katı yakıtla çalışan ısıtma sistemidir.  Uygulama alanları; bina dışı, şaft içi ve açıkta kalan kısımlar olabilir. Atılan gazın soğumaması ve yoğuşmamasını sağlar.

Kaskad Baca Sistemi

Kaskat Baca Sistemleri, yan yana veya üst üste (her kat için ayrı) düzenlenmiş duvar tipi yoğuşmalı ısıtma cihazlarının atık gazlarını verimli bir şekilde ve güvenle atmosfere iletilmesini sağlar.

Endüstriyel Baca Sistemi

Mekanik direnç ve Kararlılığı ; Sistemin kendisine taşıtılan, bir başka yapıya taşıtılan veya çelik halatlarla sağlanan bacalar, serbest duran-endüstriyel bacalar olarak kabul edilmektedir.

Paslanmaz Çelik Baca Sistemleri

Wierer aralığı esteti­ğini göz önünde bulundurarak, her özel kurulum ihtiyaçları için mükemmel çözümler sunmaktadır.
Östenitik paslanmaz çelik ve bakır bize çarpıcı dış yüzeyi geniş bir yelpazede sunmak için temel maddelerdir: parlak ve yarı parlak, doğ­al ya da saten, Elektrolitik tonları bronz, mavi, altın, kırmızı, mor ve yeşil boyalı veya kadar RAL herhangi bir renkte olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Ürün ve Hizmetler

Call Now ButtonHemen Ara