Sulu Filtre Sistemleri

Sulu Filtre Sistemleri

Sulu filtre sistemleri restoran, bar gibi kimyasal içeriği olmayan ama etrafa kötü ve istenmeyen kokular yayan işletmelerin kullanması gereken havalandırma sistemidir.  Bu nedenle sistem alışveriş merkezi gibi insan yoğunluğu çok olan yerlerde kötü koku yayılımını engellemek ve sağlıklı bir hava için şarttır.
Bu Sebeple sistem filtre ünitesi yemek kokuları (ızgara, balık , duman vb. kokular) dumanlı hava, zehirli hava, air tozların ortama yayılıp kötü hava solunmasını engeller. Kötü koku yayılmadan içine çekip ayrıştırarak ortamda ki kişilerin temiz hava solumasını sağlar.

Endüstriyel üretim tesislerinden çevreye salınan zararlı atık baca gazlarını pulverize edilmiş su veya kimyasal sıvı yıkama solüsyonları kullanarak filtre ederler. Asidik, korozif ve sıcak gazların filtrelenmesi işini yüksek performansta yapan filtre üniteleridir.

Genel anlamda oteller ve merkezi sistemle ısıtılan yerlerde kullanılan sulu filtreler, yoğunluğa kullanıma sahiptir. Sulu filtre üretimi ve uygulaması yaptığımız Hakim Havalandırma firmamızda, birçok alanda uygun olarak sulu filtre üretimini gerçekleştirmekteyiz. Kullanılan yakıtın tipi, kazanın büyüklüğü ve daha birçok sebebe göre değişiklik gösteren sulu filtreler, özel sistemlerde üretilmesi gerekir. Sulu filtre tasarımı yaptığımız firmamızda, sulu filtrelerin minimum su tüketimi ile çalışmasını sağlamanın garantisini veriyoruz. Kurumsal alanlar ve yiyecek içecek mekânlarında kullanımı zorunludur. Bu nedenden dolayı, tüm alanlarda özel ve ücretsiz keşifler ile hizmetlerimiz kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kullanım alanlarına göre bir tasarımın gerçekleştirilmesi gerektiği için, bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için bizim ile iletişime geçebilirsiniz…

Firmamız sanayi ve endüstriyel havalandırma hizmeti ile 2013 yılından itibaren sektörde faaliyet göstermektedir.  İstanbul  ve Gebze Kocaeli bölgesinde daha çok faaliyet gösteren firmamız bir çok projeye imza atmıştır.

Çünkü hem kamu hem özel sektörde bulunan bir çok kurum ve firmaya iş ortağı olduk.

Firmamız gelişen sektörü yakından takip ederek; teknolojik atılımlar yapmaktadır. Son sistem havalandırma sistemleri imalat ve montaj işleri ile hizmetinizdeyiz. Tecrübeli ve eğitimli kadromuz ve başarılı projelerimiz ile iş ortağınız olmaya talibiz.

Firmamız proje ve keşif hizmetleri tamamen ücretsizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Ürün ve Hizmetler

Call Now ButtonHemen Ara