Fan Sistemleri Fan Çeşitleri

Fan Sistemleri Fan Çeşitleri

Fan Sistemleri fan havanın temizlenmesi için kullanılan, elektrikle çalışan bir alettir. Oluşturulan basınç farkı sayesinde sıcak ya da soğuk hava dalgası oluşturur. Genel olarak elektrik enerjisi ile çalışır. Fanın hareketli kısmı olan çarkı havaya statik ve kinetik enerji kazandırır. Bu statik ve kinetik enerjinin birbirine oranın fanın türüne göre farklılık gösterir.

Fan Çeşitleri Fiyatları

İhtiyacınıza yönelik tüm fan çeşitlerimiz kendi üretimimiz olup garantilidir. Proje Satış Montaj tüm aşamalarda hizmetinizdeyiz. Fiyat almak için bizi arayınız…

Kanal Tipi Fanlar

Dikdörtgen Kanal Tipi Fanlar (Geriye Eğik Seyrek Kanatlı)
Kanal Tipi Fanlar
Kanal Tipi Fanlar
Plastik Boru Tipi Kanal Fan
Yuvarlak Kanal Tipi Radyal Fan

Yuvarlak ve dikdörtgen olmak üzere farklı yapılarda üretilen Kanal Tipi Fanlar, ticari, endüstriyel ve yaşamsal alanların havalandırma sistemlerinde opsiyonel çözümler sunar. Spor salonları, imalathaneler, depolar, atölyeler vb. alanlarda tercih edilen Kanal Tipi Fanlara ilişkin detaylar ve sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hücreli Fanlar

Hücreli Fanlar
Hücreli Fanlar
Seyrek Kanatlı Hücreli Aspiratör
Sık Kanatlı Hücreli Aspiratör

Düşük enerji ile maksimum verimlilik sağlayan Hücreli Fanlar, sese karşı izolasyonlu olup, titreşimsiz çalışma özelliğine sahiptir. Dışı galvaniz boyalı sacdan üretilerek 20mm poliüretan ile kaplanmaktadır. İş yerleri, hastaneler, ofisler fabrikalar vb. büyük alanların havalandırılmasında kullanılmaktadır. Seyrek ve Sık Kanatlı modeller olarak iki faklı türde satışa sunulmaktadır.

Salyangoz Fanlar

Salyangoz Fanlar
Salyangoz Fanlar
Endüstriyel Tip Salyangoz Fanlar

Salyangoz fanlar taze hava üflemesi yada içerideki havanın tahliyesinde kullanılan flexible, kare kesitli ve dairesel kesitli hava kanallarının bağlandığı havalandırma ünitesidir. Kanatları sık ve geriye eğik olarak imal edilir. Endüstriyel uygulamalarda rahatça kullanılabilirler. Sanayi üretim fabrikaların da yoğun ve ağır maddelerin temizlenmesi içinde kullanılırlar. Alçak, orta ve yüksek basınç salyangoz fanlar, sık kanatlı, seyrek kanatlı ve açık kanatlı radyal pervaneli modeller, inox paslanmaz çelik, plastik, körük tip modeller, toz, duman, talaş emici nakil tipi salyangoz havalandırma fan, aspiratör, vantilatör çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Ürün ve Hizmetler

Call Now ButtonHemen Ara